nano impregnace

 Nano-impregnace je souhrnný název pro technologie, jejichž úkolem je nano ochrana povrchů. Ať již jde o lak, textil, dřevo, beton, kámen, nebo jakýkoli jiný materiál, téměř vždy je možné jej ochránit nano-impregnací ve správném složení. Ono složení a výroba je také největší úskalí tohoto velmi mladého oboru. Řada lidí lačných po rychlém zisku si již zajistila přístup k materálům, které účinky kvalitních nano-impregnací často jen krátkodobě napodobují. Tito prodejci jen využívají moderní vlny zájmu o ochranu a zajištění klidu možnostmi, které nám dává neustálý vývoj nano-materiálů a objevování stále nových vlastností nano-částic. Pokud ale máte štěstí a setkáte se s kvalitními materiály pro nano-impregnace, budete si řadu let užívat opravdové ochrany povrchu, včetně snadného čištění a údržby, ochrany před vsáknutím tekutin a především budete moci vynechat neekologické a agresivní chemické čističe. Těmi navíc stále dokola jen čistíte a ničíte povrchy, zatímco nano-impregnované povrchy jen otřete vhkým hadříkem, nebo očistíte obyčejnou vodou.

 Nové zážitky můžete díky nano-impregnacím najít ale i při provozu ochráněných automobilů (jak Vás rádi přesvědčí kolegové v síti aplikačních center AutoNano). Možná ještě více překvapí nové možnosti využití v designu interiérů, kde je možné zcela vynechat obklady a chemické ochranné prostředky, které se navíc při nutné opakované aplikaci nepěkně vrství, zatímco kvalitní nano-impregnace se umí napojit sama na sebe a stačí ji tak jen doplnit na místa, kde například praskla omítka, nebo pracuje dřevo. Zásadní nové možnosti přináší také aplikace skutečně speciálních čističů a nano-impregnací ve výtahových kabinách. Povrchy, které byly dříve v podstatě nevyčistitelné a jen se na nich vrstvily následky různých často zoufalých pokusů o vyčištění jsou nyní díky nanotechnologii skvěle očištěné a především ochráněné před dalším poškozením. A jako všechny povrchy s nanoimpregnací, i kovové a skleněné plochy postačí jen otírat obyčejnou vodou!

 Skutečné nano-impregnace je potřeba nanášet s určitou dávkou jistoty a zkušeností. Materiály třídy profiNano a jiné opravdové nano-materiály vyžadují precizní postup a ne každý dosáhne na poprvé dokonalého výsledku. I tak se jistě práce s nanotechnologickými přípravky vyplatí. Lepší je ale využít služeb, nebo alespoň zaškolení, od zkušeného technika, který si již různými situacemi prošel a dokáže Vás na ně připravit. Pokud si ale chcete vyzkoušet možnosti nano-impregnací na vlastní kůži, určitě začněte s prověřeným a velmi šikovným ochranným čističem NanoPěna. Jeho ochrana sice působí "jen" měsíce, ale přinese Vám nečekané zážitky na jakémkoli hladkém a nesavém povrchu. V tomto případě se německým vývojářům podařilo zkombinovat účinné čištění aktivní pěnou (tedy bez práce) s novými poznatky v oboru nanotechnologií. Výsledkem je neuvěřitelně snadno vyčištěná plocha, kterou navíc po samotném čištění ochrání nano-vrstva, která se vytvoří sama a bez práce po samotném očištění. Jde asi o nejsnazší cestu jak se seznámit s výhodami nano-impregnací a přestat věčně pracně uklízet jedovatou agresivní chemií. I povrchy ochráněné NanoPěnou budete jen otírat vlhkým hadříkem.

Ať si vyberete jakkoli, pokud budete důslední při výběru kvalitních nano-přípravků, určitě se Vaše investice vyplatí a může Vám i výrazně změnit život. Nepřeháníme - díky nano-impregnacím ušetříte totiž čas, práci, peníze i vlastní zdraví. Komfort navíc a ochrana Vašich věcí jsou pak již jen příjemným bonusem a třešničkou na dortu.

Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce