Nano Pěna

Nano pěna společnosti NANO SERVICE je multifunkční ochranný čistič - univerzální čistící a impregnační prostředek pro hladké a nesavé povrchy. Nano pěna zároveň s aktivním vyčistěním dodá povrchu na  několik měsíců i účinnou ochranu před znečistěním  a  vysoký lesk. Tento originální produkt na bázi nanotechnologie je špičkovým představitelem nově se formující generace "inteligentních" úklidových prostředků, jejíž předností je především schopnost snížit  nároky na pracnost úklidu  o  tři čtvrtiny!

Nano pěna aktivně spolupracuje při čistění tím, že "probublává" i nejnepatrnějšími nerovnostmi ošetřovaného povrchu, do kterých obvyklé čistící prostředky nemají schopnost proniknout. Na vyčistěném povrchu Nano pěna během následujících dvaceti minut samostatně vytvoří ochrannou neviditelnou a antibakteriální nanovrstvu, která propůjčí ošetřené ploše na dobu čtyř až šesti měsíců zcela nové užitné vlastnosti - zvýšenou odolnost, vysoký lesk, hladkost atd. Pro další čistění tohoto povrchu, který byl již ošetřen Nano pěnou, není třeba žádná chemie, nýbrž postačí k němu pouze  obyčejná voda. Úklid probíhá neobyčejně snadno a pracnost se zmenší přibližně na  jednu čtvrtinu doposud běžně potřebného času. Ošetřený povrch se totiž díky nano-impregnaci mnohem méně špiní, neumastí se a vypadá stále skvěle. Nano pěna, na rozdíl od  běžných chemických úklidových prostředků, neobsahuje žádný škodlivý silikon, teflon, vosky ani oleje a je ekologicky nezávadná.

Využitím Nano pěny v profesionálním úklidu hotelových provozů, obchodů, veřejných prostor, zdravotnictví či společného stravování, lze  dosáhnout výrazných úspor díky odbourání značných výdajů za běžnou úklidovou chemii a především markantním snížením nároků na potřebu pracovní síly. Nano pěna je také skvělým pomocníkem pro domácí úklid, neboť potřebu nekonečného uklízení lesklých ploch zredukuje na pouhé dva úklidy s použitím Nano pěny během roku, a mezi nimi pouze občasné velmi snadné přeleštění bez chemie a s minimálními nároky na vynaložený čas. Výsledky úklidu jsou i přes minimální časovou náročnost trvale brilantní.  Pro ilustraci lze vybrat z mnoha oblastí využití: 

  • Nerezové plochy
  • Skleněné plochy
  • Kuchyňské linky
  • Kabiny moderních výtahů z nerezu, skla a zrcadel
  • Autolak a lakované povrchy
  • Zrcadla
  • Kovové hudební nástroje
  • Leštěné kovy
  • A mnoho dalších hladkých a nesavých povrchů, od kterých žádáte snadno udržitelnou čistotu a vysoký lesk.

Další informace o Nano pěně najdete na stránkách www.nanopena.cz.

Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce