Domácnost

Údržba čistoty každé domácnosti vždy vyžadovala nekonečnou péči a vynaložení spousty času. Nyní tomu tak již nemusí být. Stačí se rozhodnout pro využití nano-impregnací k ochraně povrchů. Tímto opatřením lze podstatně snížit nároky na pracnost pravidelného úklidu a zároveň tak neviditelným, avšak značně odolným nano-povrchem ochránit zařízení domácnosti před poničením nejrůznějšími drobnými provozními karamboly.
Nano-impregnace odvádí dobrou službu jak v péči o dům a zahradu, tak i pro usnadnění pravidelného úklidu každého bytu. 
Kolem domu je výhodné chránit  nano-impregnací proti špíně například betonovou dlažbu, kamenné obklady, dřevěné konstrukce, nebo i samotnou fasádu domu či střešní krytinu.
V domácnosti lze při péči o čistotu ušetřit aplikací kvalitní nano-impregnace mnoho vzácného času. Jakýkoliv ošetřený povrch je následně spolehlivě čistitelný pouhou obyčejnou vodou. Tedy zcela bez použití agresivní chemie je možné snadno a skutečně rychle průběžně udržovat v dokonalé čistotě kompletní kuchyně, koupelny, koberce, podlahy, čalouněný i kožený nábytek a podobně. Například bežná vnitřní omítka se po ošetření neviditelnou nano-impregnací chová podobně, jako keremický obklad - nesaje vodu a je zcela omyvatelná. Stejné vlastnosti lze nano-impregnací dodat i módnímu pohledovému betonu. Ocenění jistě zaslouží i výborná schopnost nano-impregnace chránit citlivé plochy proti usazování vodního kamene.
Nano-impregnace profiNano od NANO SERVICE jsou z hlediska ochrany zdraví zcela bezpečné, neboť nepůsobí aktivně na organizmy, tedy ani ty lidské. Jejich funkce spočívá výhradně v tom, že vytvořením neviditelné superhladké povrchové vrstvy znemožňují nečistotám, bakteriím o ostatním nežádoucím organizmům pevně přilnout k povrchu. Proto je průběžné čištění nano-povrchu nebývale snadné a není k němu potřeba žádná agresivní chemie. 
Společnost NANO SERVICE s.r.o. a jí pověření i školení partneři provádějí odborné aplikace nano-impregnací profiNano podle požadavků klientů, resp. aplikaci nano-impregnace si může zákazník provést podle návodu též sám. Potřebné materiály si v takovém případě může objednat na webu www.inano.cz, nebo prostřednictvím e-mailu info@nanoservice.cz

Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce