Distribuce v ČR

Společnost NANO SERVICE s.r.o. převzala krátce po svém vzniku výhradní zastoupení německé značky Nanotechnology Solutions Percenta pro Českou republiku. Díky tomuto zázemí a desetiletí zkušeností na náročném německém trhu je NANO SERVICE dodavatel nano-impregnačních materiálů včetně mnohdy jinde chybějící odbornosti a poradenství.

Jako výhradní distributor v ČR zajišťuje NANO SERVICE materiály pro nano-povrchy jak pro koncové zákazníky, kde realizujeme profesionální nanášení, tak i pro velkoodběratele a průmyslové podniky.

Současně pro Českou republiku zajišťujeme distribuci unikátního úklidového prostředku, který při čištění samovolně vytvoří několikaměsíční ochranný nano-povrch. Tento úklidový zázrak se jmenuje NanoPěna a distribuujeme jej v různých obchodních kanálech na celém území České republiky.

Pokud máte zájem stát se jedním z distributorů profesionálních řešení v oblasti nano-impregnace, nebo se přidat k těm, kteří si dobře vydělávají tak, že pomáhají ostatním zjednodušit a zlevnit si úklid NanoPěnou, neváhejte se na nás obrátit.

Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce