Bazény-čištění

Tisíce českých majitelů bazénů po léta trápil stejný problém, kterým je usazování mastnot a jiných nečistot z pomalu se odpařující hladiny vody  v horní části bazénové stěny.  Mastnoty z opalovacích krémů, smíchané s pyly, prachem a minerály, vytvářejí na  povrchu  bazénové stěny souvislý, pevně ulpívající odpudivý prstenec po celém obvodu bazénu.  Odstraňování těchto nevzhledných usazenin, které pocitově značně znehodnocují velkou investici do pořízení bazénu, bylo vždy obtížné a mnohdy při něm docházelo k narušení chemické rovnováhy, nebo přímo toxikaci vody v bazénu.
Příznivý obrat v péči o bazény nastal pro jejich majitele  v souvislosti s rozvojem nanotechnologií. Usazování nečistot na rozhraní voda/vzduch lze nyní účinně zabránit preventivní aplikací speciální nano-impregnace na bazénovou stěnu už při montáži nového bazénu, nebo při částečném odpuštění vody v bazénu již provozovaném. Nano-impregnace se nanáší na plastový povrch stěn bazénu (liner) v rozhraní voda/vzduch a zabraňuje zde pevnému ulpívání mastnot,bakterií, vodního kamene i ostatních nečistot. Nano-impregnace po aplikaci vytvoří na povrchu bazénové stěny neviditelnou pevnou nano-strukturu, která odpuzuje organické nečistoty a zajišťuje tzv.easy2clean efekt (snadné čištění). K uvolnění a odstranění usazenin z bazénového povrchu chráněného nano-impregnací není třeba žádná agresivní chemie ani hrubé mechanické působení. K průběžnému udržování dokonalé čistoty ošetřených bazénových stěn stačí občasné velmi snadné očištění obyčejnou vodou.  Ekologická nano-impregnace je UV stabilní i mrazuvzdorná, její životnost je podle zůsobu užívání bazénu 12 až 36 měsíců a poskytuje povrchu bazénových stěn  též ochranu proti drobným poškozením, čímž přispívá k prodlužení životnost bazénu. 
Aplikaci ochranné nanoimpregnace si může majitel bazénu buď provést sám, nebo o ni požádat své bazénové techniky, kteří zpravidla bývají o těchto nových technologiích informováni. 
Kompletní set nanoBOX-Bazény, obsahující vše potřebné pro aplikaci nano-impregnace, lze objednat na www.inano.cz , nebo zakoupit v kvalitních bazénových servisech.
 
Své dotazy a objednávky prosím adresujte na   obchod@nanoservice.cz, resp. telefon +420 733142111
 
 

 

Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce