Automobily

NANO SERVICE je provozovatelem služby AutoNano, zajišťující profesionální aplikace ochranné nano-impregnace na karoserie, skla a  disky kol z lehkých slitin. Životnost nano-ochrany autolaku je 12 až 36 měsíců podle způsobu užívání vozidla (max.40 000 km). AutoNano poskytuje své služby jak majitelům jednotlivých soukromých vozidel, tak i firmám a společnostem s rozsáhlým vozovým parkem, nebo též  provozovatelům lodí, sportovních letadel a vlakových souprav, kde jde již o výrazné úspory v čase a investicích, stejně jako zvýšení hodnoty vozidel při následném odprodeji. Nehledě na otázku reprezentace, protože Váš vůz ošetřený originální nanotechnologií určitě promluví Vaším jménem lépe, než vozidla ušmudlaná, poničená častým užívaním myček, nebo pracně ošetřovaná zastarávajícími technologiemi, které pamatují ještě naši dědečkové. Více informací o službě AutoNano naleznete na webu www.AutoNano.cz, kde si můžete též aplikaci nano-impregnace objednat.

 

Pro motoristy, kteří si chtějí aplikovat nano-impregnaci na své vozidlo vlastnoručně, je k dispozici set potřebných materiálů nanoBox Auto&moto Sada nano-impregnace na automobily NANO SERVICE Vám usnadní udržet Váš  automobil vždy čistý a zářivě lesklý.V kompletním setu na automobily se nachází nano-impregnace na autoskla, karosérii (autolak) a disky kol. Zároveň tento set obsahuje všechny potřebné čističe a další materiály, které budete potřebovat pro dosažení perfektního výsledku - vytvoření dokonalé nano-ochrany povrchu Vašeho vozu na dva roky ( 40.000 km) .

Nano na autoskla

Nano-impregnace na autoskla přináší až kouzelný efekt v podobě odvádění vody z výhledu řidiče a současně usnadňuje odstraňování nečistot jako jsou mušky, mastnota, led, a jiné organické materiály, které k ošetřenému povrchu nemohou přilnout. Již při rychlosti nad cca 50 km/h nejsou potřeba spuštěné stěrače, jelikož je veškerá tekutina vlivem větru vypuzována mimo plochu osetřeného skla. Tak je zajištěno vyšší pohodlí i bezpečnost provozu, protože řidič znatelně lépe vidí situaci kolem vozu. Travanlivost nano-skla je cca 20 000 km.

Nano na autolak

Nano-technologická impregnace na autolak je nový ochranný prostředek pro zachování laku ve skvělém stavu a s vysokým leskem po dlouhou dobu (až 40 000 km). Profesionální dvousložková směs nano-impregnace autolaku je také dlouhodobou zárukou odolnosti proti nástrahám povětrnostních podmínek a dodává ochranu proti korozi. Nano-povrch vozu má také velmi dobrou odlnost proti kyselým a alkalickým sloučeninám, vodě a rozpouštědlum. Z ochráněného povrchu je také možné bez jeho znehodnocení odstranit například různé spreje, barvy a další jindy nevratná poškození. Umytí vozu ošetřeného nano-impregnací NANO SERVICE je možné pro běžný provoz svěřit i obyčejnému dešti.

Nano na disky kol

Speciální nano-impregnace na disky je krycí materiál, který velmi dobře odpuzuje vodu, oleje a jiné organické nečistoty. Usnadňuje odstranění nečistot na diskách aut, motorek a jízdních kol a zároveň zabraňuje usazování brzdového prachu. Nano-povrch zajistí, že bude i často stěží udržovatelná součást vozu stále vypadat skvěle.

Přednosti nano-povrchů na automobilech: 

 • Jednoduché odstraňování hmyzu
 • Dlouhodobá ochrana před znečištěním
 • Žádné vizuální změny povrchu vozu po dobu ochrany
 • Odolnost proti mechanickému poškození (odlétavající kamínky)
 • Aktivní bezpečnost díky lepšímu odpuzování vody z oken
 • Povrch nepřilnavý pro led - není třeba škrábat okna
 • Zvýšení prodejní ceny vozu
 • Výrazné úspory financí - není třeba ani myčka
 • Stále výrazně čistší automobil (špína se nepřichytí)
 • Snadné mytí - stačí čistá voda
 • Odolnost proti poškození v myčce
Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce Spolupráce